Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Czytaj więcej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
czwartek, 18 kwietnia 2013 13:55

Prywatność i ciasteczka na naszej stronie

PDF Drukuj Email

Szanowny Użytkowniku!

1. Zasady ogólne
Korzystając ze strony internetowej akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą ze strony internetowej obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników strony www. Jeśli nie zgadzasz się z Polityka Prywatności, proszę nie korzystać ze strony internetowej.

 

2. Dane osobowe
W czasie korzystania ze strony internetowej możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.

 

3. Niezapowiedziane wiadomości
Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskam dzięki działalności związanej ze stroną internetową. Pod tym określeniem rozumiem informacje odnoszące się bezpośrednio do strony internetowej (np. nowe wykłady,nie komercyjne listy).

 

4. Jawne dane osobowe
Dane osobowe podane przy okazji wysyłania komentarzy na czacie są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Nie mam możliwości zabezpieczenia Was przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

 

5. Cookies (Ciasteczka)
Strona internetowa wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.

 

6. Partnerzy
Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na stronach www.

Jak wyłączyć ciasteczka?

Każdy użytkownik Internetu może dostosować poziom ochrony przed ciasteczkami do swoich preferencji,
w tym całkowicie zablokować możliwość pozostawiania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa
i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje, np. zalogowanie się do witryny.

Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach dostępne
są na poniższych stronach:

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi
ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.


Poprawiony: czwartek, 24 października 2013 07:46
 

Partnerzy

Reklama
Joomla templates