Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Mechanik - 70 lat tradycji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
wtorek, 23 sierpnia 2016 09:56

PROGRAM OBCHODÓW JUBILEUSZU 70-LECIA SZKOŁY I ZJAZD ABSOLWENTÓW

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, oraz cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie, mają zaszczyt zaprosić absolwentów, nauczycieli emerytów a także wszystkie osoby, które w latach 1946 -2016 zapisały się na kartach historii „Mechanika”, na obchody 70 rocznicy powstania szkoły, połączone ze Zjazdem Absolwentów.

Uroczystość odbędzie się 24 września 2016r.

8:30 – 12:30 Rejestracja uczestników obchodów Jubileuszowych i Zjazdu Absolwentów.
(Odebranie identyfikatorów i materiałów jubileuszowych).

10:00 – 11:00 Msza Święta w Parafii św. Mikołaja w Głogowie, ul. Powstańców 1.

11:00 – 11:30 Przejście uczestników obchodów do szkoły – Zespołu Szkół Politechnicznych, ul. Plac Jana z Głogowa 7

11:40 – 13:30 Oficjalne otwarcie zjazdu – odsłonięcie tablicy pamiątkowej. Zwiedzanie szkoły.

13:30 - 14:00 Przejście uczestników obchodów do Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie Plac Konstytucji 3 Maja 2.

14:00 - 15:30 Gala z okazji 70. rocznicy powstania szkoły w MOK-u w Głogowie

17:00 – 24:00 Biesiada „Spotkanie po latach”. Hala widowiskowo- sportowa , ul. Wita Stwosza 1.

Poprawiony: wtorek, 23 sierpnia 2016 11:03
 
Pierwsze certyfikaty rozdane - Gratulujemy!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
czwartek, 01 września 2016 00:00

 

Dzisiaj, w tym szczególnym Dniu dla Uczniów, Rodziców i Nauczycieli mieliśmy zaszczyt wręczyć po raz pierwszy certyfikaty Erasmusa: Europass Mobility oraz Certyfikat ECVET. Europass - mobilność zawiera informacje na temat wiedzy i kwalifikacji nabytych w Hiszpanii przez naszych informatyków.Będą oni mogli w przyszłości prezentować umiejętności i kwalifikacje w sposób pozwalający skutecznie znaleźć kurs lub pracę.Pomogą pracodawcom w zrozumieniu umiejętności i kwalifikacji naszych uczniów, jest to też pomoc instytucjom edukacyjnym i szkoleniowym w tworzeniu i komunikowaniu treści programów kształcenia. Gratulujemy naszym uczniom zdobycia nowych kwalifikacji!!!

 

 

Zdjęcia

 

Poprawiony: wtorek, 27 września 2016 14:16
 
Zapraszamy na urodziny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
wtorek, 16 sierpnia 2016 11:24

Zapraszamy na urodziny!!!

Materiał opublikowała na swojej stronie TV Master

http://www.tv.master.pl/informacja.php?news=43959%2CZAPRASZAJA-NA-URODZINY




 
Egzaminy poprawkowe!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
piątek, 29 lipca 2016 10:45

23 sierpnia 2016 r., godz. 9:00 egzamin poprawkowy maturalny pisemny z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego; 24 sierpnia 2016 r., godz. 9:00 egzamin poprawkowy maturalny ustny z języka polskiego. Na każdy egzamin należy przyjść wcześniej, na pół godziny przed egzaminem i zabrać ze sobą dowód osobisty, długopis z czarnym tuszem.

 
Szkolny zestaw podręczników PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
wtorek, 21 czerwca 2016 10:31

Jest już dostępny zestaw podręczników obowiązujący w przyszłym roku szkolnym (2016/2017).

ZAPOZNASZ SIĘ Z NIM TUTAJ

Poprawiony: wtorek, 21 czerwca 2016 11:31
 
70 lat Mechanika PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
czwartek, 25 lutego 2016 11:12

70 LAT "MECHANIKA"

Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie, wszystkim znany „MECHANIK”   w 2016 roku będzie obchodził 70-lecie istnienia.

Jubileusz 70 – lecia szkoły będzie niepowtarzalną okazją do spotkania w dawnym gronie kolegów ze szkolnej ławy, do wspomnień, które z perspektywy minionych lat uległy nieuchronnemu zatarciu, ale jednocześnie nabrały nowego znaczenia i blasku. Warto czas wspólnie spędzonych lat  ocalić od zapomnienia, odwiedzając „mury” swojej szkoły, uczestnicząc ponownie w spotkaniu ze swoim wychowawcą, nauczycielami i kolegami.

Z wielką nadzieją i oczekiwaniem liczymy, że w dniu 24 września 2016 r. spotkamy się w możliwie najliczniejszym gronie w murach Zespołu Szkół Politechnicznych. Wierzymy, że w spotkaniu po latach odnajdziecie jeszcze raz  radość spotkania osób bliskich, wzruszenie, refleksję i dumę bycia absolwentem tej wielce zasłużonej  w kształceniu zawodowym głogowskiej szkoły.

Zwracamy się z gorącą prośbą do Absolwentów o pomoc w zbieraniu materiałów – źródeł historycznych na temat szkoły. Jeśli macie Państwo zdjęcia, tarcze, legitymacje,  dyplomy, informacje na temat początków szkoły lub inne pamiątki związane    z jej historią prosimy o kontakt. Otrzymane materiały zostaną przez nas wykorzystane do przygotowania okolicznościowej wystawy i wrócą do Państwa w stanie nienaruszonym.

Zachęcamy do włączenia się do pomocy przy organizacji obchodów Jubileuszu!

W programie obchodów:

  • Jubileuszowa Msza Święta w intencji Nauczycieli, Absolwentów, Uczniów i Pracowników szkoły w Parafii św. Mikołaja w Głogowie.
  • Zwiedzanie szkoły, spotkania z nauczycielami.
  • Uroczysta akademia, MOK Głogów.
  • Spotkanie towarzyskie.

Udział w Zjeździe można zgłaszać poprzez wypełnienie  deklaracji dostępne w sekretariacie szkoły lub elektronicznie poprzez  pobranie deklaracji ze strony www.mechanikglogow.pl i wysłanie jej na adres e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Udział w Jubileuszu jest bezpłatny.

Koszty udziału w spotkaniu towarzyskim oraz za pakiet pamiątkowy wynoszą:   150 zł –całość, 50 zł za pakiet pamiątkowy (bez udziału w spotkaniu towarzyskim), 100 zł za udział w spotkaniu towarzyskim (bez pakietu pamiątkowego)

Komitet organizacyjny obchodów zwraca się z prośbą o wsparcie podjętych przygotowań jubileuszowych w formie wpłat na konto:                                                                    
55 1060 0076 0000 3300 0027 2818 z dopiskiem „70-lecie szkoły”


Deklaracja uczestnictwa w jubileuszu [docx]

Deklaracja uczestnictwa w jubileuszu [pdf]

Program 70 lecia [pptx]

 

Poprawiony: sobota, 24 września 2016 07:33
 
Wycieczka do elektrowni wodnej TAURON Ekoenergia Elektrownia Wodna I i II we Wrocławiu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez J. Kędzior   
piątek, 10 czerwca 2016 00:00

Dnia 10 czerwca 2016 uczniowie z klasy 2c i klasy 1c technikum elektrycznego odwiedzili zespół elektrowni wodnych w centrum Wrocławia przy ul.Nowy Świat. Wycieczkę oprowadzał kierownik obiektu Pan Marek Czornik, który z wielkim zamiłowaniem opowiadał o swojej pracy i funkcji tej elektrowni w systemie energetycznym Wrocławia. Uczniowie mieli okazję zobaczyć unikatowe maszyny z przeszłości oraz nowoczesne generatory asynchroniczne zainstalowane do produkcji energii elektrycznej. Pokazano nam wszystkie bloki funkcjonalne elektrowni wraz z dyspozytornią a uczniowie uczący się przedmiotów instalacje elektryczne oraz maszyny i napęd elektryczny mogli skonfrontować swoją wiedzę z praktycznym wykorzystaniem maszyn. Organizatorem wycieczki był Pan Janusz Kędzior, opiekun Pan Paweł Czekaj. Gorąco zachęcamy uczniów zawodów elektrycznych do udziału w kolejnych wycieczkach zawodowych w przyszłym roku szkolnym.


Pozdrawiam
Janusz Kędzior

Poprawiony: wtorek, 23 sierpnia 2016 10:32
 
Mistrz Ortografii z „Mechanika” PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Bartak   
wtorek, 21 czerwca 2016 20:00

Małgorzaty Burkiewicz nikomu przedstawiać nie trzeba. Wielokrotnie zdobywała nagrody, uczestnicząc w różnego rodzaju konkursach. Tym razem, 2 czerwca 2016, roku zajęła I miejsce w

II Międzyszkolnym Powiatowym Dyktandzie Głogowskim z tytułem Głogowskiego Mistrza Ortografii 2016 w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Zespół Szkół Politechnicznych reprezentowali również laureat konkursów recytatorskich, zdobywca III miejsca w „Festiwalu Sztuki Własnej” , II miejsca w „Powiatowym Turnieju Wiedzy o Filmie i Literaturze” Marcin Lisiecki oraz debiutujący w dyktandzie, Michał Zając.

Uczestnicząc w konkursie, zorganizowanym m. in. przez PWSZ w Głogowie i Zespół Szkół Ekonomicznych, nad którym patronat objęli Prezydent Miasta Głogowa Pan Rafael Rokaszewicz, Starosta Głogowski Pan Jarosław Dudkowiak, Rektor PWSZ w Głogowie dr Katarzyna Rusak, nasi uczniowie mogli rozwijać umiejętności ortograficzne, językowe zainteresowania. Podnieśli poziom kompetencji ortograficznych.

Małgorzata Bartak

 
I Wewnątrzszkolny Turniej Piłki Nożnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez J. Wielgus   
piątek, 10 czerwca 2016 07:46

I Wewnątrzszkolny Turniej Piłki Nożnej

z okazji 70-lecia szkoły o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Politechnicznych

 

Ponad 120 uczniów (14 klas) wzięło udział w turnieju piłki nożnej z okazji 70-lecia szkoły. Drużyny zostały podzielone na 4 grupy , które rozegrały mecze systemem każdy z każdym. Najlepsza drużyna z każdej grupy trafiła do półfinałów. Po bardzo zaciętej rywalizacji zawody wygrała klasa 3 i która w finale pokonała klasę 3 c. 3 miejsce zajęły klasy 3 s i 1 a. Organizatorzy gratulują wszystkim uczniom sportowej rywalizacji i wysokiego poziomu sportowego.

Zdjęcia

Poprawiony: piątek, 10 czerwca 2016 08:24
 
Trwają przygotowania w ramach akcji "Czerwona Nitka" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
środa, 08 czerwca 2016 13:22

Trwają przygotowania w ramach akcji "Czerwona Nitka".

Więcej na szkolnym facebooku.


 
AKCJA !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
środa, 08 czerwca 2016 13:19

W dniu 8 czerwca 2016 r w Zespole Szkół Politechnicznych w Głogowie w godz. Od 11 do 14 wspólnie ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego Certus w Głogowie oraz Stacją Krwiodawstwa we Wrocławiu będzie się odbywać akcja zbierania krwi. Pod szkołą będzie stał autobus – mobilna stacja krwiodawstwa. Nie zawiedźcie nas !!!! W tym roku oddaliśmy już ponad 80 litrów krwi .

 
Czas oddać książki do biblioteki PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Przyszlakowska   
czwartek, 02 czerwca 2016 12:53

Przypominamy naszym czytelnikom, że do 15.06.2016r. należy oddać książki do biblioteki szkolnej.

Spóźnialskich dotknie klątwa "mola książkowego".

 
Z wizytą w stolicy… PDF Drukuj Email
Wpisany przez E. Michałowska   
poniedziałek, 30 maja 2016 09:03

W dniach 12-13 maja 2016 r. uczniowie klasy 1 „i”  wraz z wychowawcą klasy – p. E. Michałowską i opiekunkami: p. A. Hass oraz p. A. Chruszcz uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Wcześnie rano - o godz. 4:00 - zebraliśmy się przed szkołą, by wyruszyć w kilkugodzinną podróż autokarową do naszej stolicy. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od wizyty w Sejmie RP i spotkania z posłem Sylwestrem Chruszczem. Ogromne wrażenie zrobiła na nas Sala posiedzeń Sejmu: piękna, obszerna, z wyściełanymi zieloną tkaniną miejscami dla posłów, fotelem Marszałka Sejmu, Prezydenta z flagą narodową i godłem Polski w tle. To tutaj zapadają ważne uchwały i decyzje, to tutaj toczą się burzliwe dyskusje między ugrupowaniami parlamentarnymi. Następnie udaliśmy się na Stare Miasto, gdzie znajduje się Kolumna Zygmunta III Wazy i wraz z przewodnikiem zaczęliśmy zwiedzać piękny Zamek Królewski, który został zbudowany w stylu barokowo – klasycystycznym. Przepych i bogactwo zgromadzonych w nim dzieł sztuki oraz pamiątek jest niewątpliwie potwierdzeniem potęgi Rzeczypospolitej Polskiej. Podczas spaceru na Rynek Starego Miasta,  podziwialiśmy XV - wieczne kamienice oraz pomnik Syrenki, który stoi w jego centrum.  Po wieczornym spacerze po imponująco oświetlonej i atrakcyjnej Warszawie, spędziliśmy oczywiście spokojną J noc w przyjemnym hostelu. Kolejny dzień naszej wycieczki rozpoczęliśmy od zwiedzania Muzeum Powstania Warszawskiego i Łazienek Królewskich. Zakończyliśmy natomiast na ul. Woronicza 17 - w siedzibie TVP, na której korytarzach mijaliśmy się ze znanymi z ekranów TV dziennikarzami i gdzie mieliśmy m.in. okazję zwiedzić imponujące studia nagraniowe.  Do Głogowa wróciliśmy przed 22:00 – zmęczeni, ale pełni radości i satysfakcji z miło spędzonego wspólnie czasu, niezapomnianych wrażeń ze spotkań z tyloma ważnymi miejscami i pomnikami pięknej, choć czasami bardzo bolesnej historii naszego kraju. To nowe doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, że wspólne podróże i zwiedzanie jest bardzo dobrą formą integracji klasy i że warto czasami opuścić mury szkoły, bo wrażenia z wycieczki są niezapomniane i pozostaną jeszcze na bardzo długo w naszej pamięci.

 
Dzień otwarty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
sobota, 21 maja 2016 00:00

W dniu wczorajszym w szkole odbyły się"Dni otwarte". W ciągu czterech godzin odwiedziło nas ponad 140 gimnazjalistów z głogowskich szkół. Zwiedzali szkołę, uczestniczyli w zajęciach oraz mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami oraz starszymi kolegami. Mamy nadzieję, że wizyta pomogła im w podjęciu decyzji,którą szkołę i jaki zawód wybrać.

 
Ogłoszenie o przetargu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
piątek, 06 maja 2016 11:45

Na stronie BiP naszej szkoły zostało opublikowane ogłoszenie o przetargu:

PRZEBUDOWA WIĘŹBY DACHOWEJ WRAZ Z TERMOMODERNIZACJĄ STROPU I ŚCIAN KONDYGNACJI PÓŁNOCNEGO SKRZYDŁA BUDYNKU ZESPOŁU SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH W GŁOGOWIE


Poprawiony: piątek, 06 maja 2016 11:53
 
Mechanaik dla Malucha PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
czwartek, 19 maja 2016 00:00

Kolejne zajęcie w ramach akcji "Mechanik dla Malucha" Dzisiaj gościliśmy grupę pięciolatków z przedszkola "Tęczowe Nutki" w Głogowie. To już ostatnie takie spotkanie w tym roku szkolnym.W związku z tym chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować naszym uczniom, za pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć. Jesteście dla nas bezcenni, bez Was ta akcja w ogóle by się nie udała! Dziękujemy szczególnie uczennicom klasy IV i, które wielokrotnie podpowiadały nam fajne zajęcia i zabawy dla przedszkolaków. Podziękowania również dla uczniów klas I m, II m, II c, III c, którzy wielokrotnie uczestniczyli w zajęciach. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym będziecie w dalszym ciągu chętnie uczestniczyć w naszej akcji.

 
Dolnośląskiego Systemu Informacji Edukacyjnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
wtorek, 17 maja 2016 07:40

Polecane z FRONTERA

Zachęcamy do korzystania z zasobów Dolnośląskiego Systemu Informacji Edukacyjnej. DSIE to cenne źródło wiedzy i informacji, bogata kolekcja zbiorów o profilu pedagogicznym oraz zbiór różnorodnych informacji z zakresu edukacji. Wystarczy kliknąć w ten link: WEBowadbp.

Poprawiony: wtorek, 17 maja 2016 07:41
 
VIII edycja „In a nusthell” rozstrzygnięta! PDF Drukuj Email
Wpisany przez E. Jaworska   
wtorek, 10 maja 2016 08:10

Zwycięzca  tegorocznej edycji konkursu na pisanie krótkiego opowiadania w języku angielskim został Kacper Szymczyszyn z klasy 3i reprezentujący  ZSP w Głogowie. Drugie miejsce należy do Katarzyny Konarskiej z ZSO a trzecie miejsce na podium zajął Michał Kinal z klasy 2m z ZSP. Ze względu na wysoki poziom językowy prac jury przyznało ponadto dwa wyróżnienia dla Katarzyny Fudali z LO 2 oraz Bartosza Kruger z ZSO. Cieszymy się, że jak co roku organizatorzy mogli liczyć na kreatywność i olbrzymia wyobraźnię uczestników konkursu na pisanie opowiadania w języku angielskim.

Nagrody dla zwycięzców zostały ufundowane przez wydawnictwa językowe Pearson, Macmillan oraz Oxford Publishing. Wszystkich chętnych zainteresowanych kunsztem pisarskim naszych laureatów zapraszamy do przeczytania opowiadań na stronie nauczycielskiej Pani Magdaleny Tojzy na FB.

Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy a wszystkim dziękujemy za wzięcie udziału w pisarskich zmaganiach! Już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej IX już edycji konkursu „In a nutshell.”

Ewa Jaworska, Magdalena Tojza;Smile

 
Nasz uczeń na Festiwalu Sztuki Własnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez A, Szymańska   
środa, 04 maja 2016 19:50

 

Marcin Lisiecki, uczeń klasy 3m zdobywa podwójne III miejsce w konkursie Festiwal Sztuki Własnej

Dnia 28.04.2016r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród osobom, które wzięły udział w konkursie Festiwal Sztuki Własnej „Zatoka Twórczości” organizowanym przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie. W konkursie brali udział uczniowie szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Nagrody przewidziano dla laureatów I, II i III miejsca w kategoriach: proza, poezja, reżyser filmowy, fotografia oraz malarstwo. Uroczystość odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury, gdzie zaprezentowane zostały wszystkie zgłoszone prace uczestników. Organizatorzy Festiwalu zadbali również o wspaniałą oprawę uroczystości – prezentacje prac przeplatane były występami artystycznymi; cytowane były fragmenty nagrodzonych prac literackich, a nagrody wręczał sam Prezydent Głogowa, Pan Rafael Rokaszewicz, który podkreślił, że choć jest to pierwsza tego typu impreza to na pewno nie ostatnia. Przyznał, że wierzy, iż w każdym z nas tkwi jakiś talent i należy jedynie zachęcić nas do tego, by pokazać go światu.

Uczeń naszej szkoły, Marcin Lisiecki, pokazał swój ogromny talent biorąc udział aż w dwóch kategoriach konkursu: proza i poezja. W obu zajął zaszczytne III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszym sukcesów!

 
Mistrz wiedzy z języka angielskiego 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez E. Jaworska   
czwartek, 21 kwietnia 2016 13:06

Miło nam poinformować, że 20 kwietnia 2016r. w ZSZOI w Głogowie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu „Mistrz wiedzy z języka angielskiego” organizowanego wspólnie z Zespołem Szkół Politechnicznych. Głównym celem konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do nauki języka angielskiego, gdyż jego znajomość jest niezbędna we współczesnym świecie. Język angielski to klucz do sukcesu, który otwiera okno na świat, drzwi do kariery, perspektywę dobrej pracy.

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez wydawnictwa językowe Pearson, Macmillan oraz Oxford University Press.

Laureaci konkursu „Mistrz wiedzy z języka angielskiego”:

I miejsce Małgorzata Burkiewicz (ZSP)

II miejsce Alicja Kłys (ZSZOI)

III miejsce Jakub Kajda (ZSZP)

Wyróżnienia otrzymali:

Konrad Cyt (ZSZOI)

Oskar Czajkowski (ZSP)

Karol Kołtowski (ZSP)

Laureatom i wyróżnionym dziękujemy za udział i gratulujemy znajomości języka angielskiego!

Do zobaczenia w kolejnej edycji konkursu;-)

Zdjęcia

Poprawiony: czwartek, 21 kwietnia 2016 13:20
 
X EDYCJA „ MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY” PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Chruszcz   
środa, 20 kwietnia 2016 12:45

14.04.2016r w PWSZ w Głogowie odbył się X Powiatowy Konkurs „Młody Przedsiębiorca”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowi: Karol Kołtowski kl. 2m,  Filip Królikowski kl. 4a, Marcin Lisiecki kl. 3m. W klasyfikacji ogólnej zajęliśmy IV miejsce. Dla uczestników konkursu wykład na temat „Być przedsiębiorczym!?” wygłosił prof. Stanisław Czaja.  Jesteśmy dumni,  mimo, że profil naszej szkoły nie jest ekonomiczny, to zaprezentowaliśmy wysoki poziom.

Poprawiony: czwartek, 21 kwietnia 2016 12:49
 
Niebieski Świat PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Chruszcz   
poniedziałek, 18 kwietnia 2016 13:24

W ramach III  Głogowskich Obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu został ogłoszony konkurs fotograficzny: pt.  „ Niebieski  Świat”. Dorian Nawrocki uczeń klasy 3c z zamiłowania fotograf,  zajął I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.  W nagrodę  ma możliwość uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez znaną głogowską fotografkę  Annę Józefowicz  „Kleo Pyaa”. Serdecznie gratulujemy. Życzymy  kolejnych sukcesów związanych z jego pasją.

Poprawiony: poniedziałek, 18 kwietnia 2016 13:38
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 24

Partnerzy

Reklama
Joomla templates