Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Konkurs filmowy rozstrzygnięty! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
poniedziałek, 21 marca 2016 20:53

Dnia 16. 03. 2016 r. w naszej szkole, w celu podsumowania konkursu na filmik profilaktyczny „Niebezpieczeństwa cyberprzestrzeni…” odbyło się posiedzenie członków jury w składzie: Wioletta Karpiel  – Starostwo Powiatowe, Emilia Walczak – Tygodnik „Głos Głogowa”, Monika Górecka – MCWR, Mariusz Głąb – Klub Filmu Amatorskiego „Negatyw” oraz dwóch nauczycieli z naszej szkoły - Aneta Kasprzak        i pedagog Agnieszka Hass. Jury w kategorii szkół gimnazjalnych 1 miejsce postanowiło przyznać Zespołowi GIM TV – Junior z Gim nr 2 w Głogowie w składzie: M. Długosz, W. Kordacka, M. Ryfiak, A. Szymankiewicz, Z. Białas, N. Dudkiewicz, E. Pielech,            P. Bigda, J. Szatkowska, Z. Siwik, W. Bałd, M. Jędrzejczak, M. Nowak, I. Nowicka,        N. Leciej, W. Sadliński, Opiekun: Alicja Skoczylas oraz Wyróżnienie specjalne dla Zespołu  z Gim nr 5 w składzie: W. Bobowska, M. Totoszko, K. Lewicka, K. Nietopiel,   Z. Tyczyńska, B. Cisielska. Natomiast w  kategorii szkół ponadgimnazjalnych 1 miejsce przyznano -  Międzyszkolnej Sekcji Filmowej GIM TV – Teens – przy Gim nr 2 w składzie: W. Pawlak – II LO, M. Sadowska – II LO, P. Skoczylas – I LO, Opiekun: Alicja Skoczylas; 2 miejsce dla Adriana Rosińskiego, Michała Rozwadowskiego i Szymona Czułakowa z ZSP oraz 3 miejsce dla Ł. Szlaskiego z ZS im. Wyżykowskiego. Gratulujemy serdecznie zwycięzcom i zapraszamy ich 11 kwietnia na godz. 12.30 do naszej szkoły - na uroczyste wręczenie nagród podczas podsumowania III kampanii „Młodzi bez uzależnień” podczas którego będzie można również obejrzeć nagrodzone filmy.

 
In a Nutshell, czyli popisz się jak umiesz pisać po angielsku! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
poniedziałek, 21 marca 2016 20:40

In a Nutshell, czyli popisz się jak umiesz pisać po angielsku!

Zapraszamy do wzięcia  udziału w VIII już edycji konkursu na pisanie krótkiego opowiadania w języku angielskim  „In a nutshell.”Na Wasze prace czekamy do 8 kwietnia pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Poniżej znajdziecie regulamin konkursu i karty zgłoszeniowe. Więcej informacji u nauczycieli języka angielskiego p.Ewy Jaworskiej i p.Magdaleny Tojza.

Zapraszamy!

Karta zgłoszeniowa

Regulamin konkursu

Poprawiony: poniedziałek, 21 marca 2016 20:51
 
Ciekawe spotkanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Chruszcz   
poniedziałek, 21 marca 2016 20:24

Dnia 17.03.2016 roku naszą szkołę odwiedziły panie  Agnieszka Łuczyńska i Agnieszka Chrzuszcz, będące osobistymi doradcami klienta w Banku Zachodnim WBK, mieszczącym się przy ulicy Obrońców Pokoju w Głogowie. W wydarzeniu uczestniczyły wszystkie klasy pierwsze w ramach lekcji podstawy przedsiębiorczości. Panie przedstawiły historię bankowości   i waluty polskiej. Ponadto poruszyły kwestie: stóp procentowych, inflacji, rodzajów  banków,  IBAN,  różnicy pomiędzy kartą kredytową a debetową.
Zajęcia z pracownikami placówki mogły pomóc naszym uczniom w nauce oszczędności,  jak i w lepszym zrozumieniu natury banków.
Tekst: Tomasz Michaliszyn Im

Zdjęcia

Poprawiony: poniedziałek, 21 marca 2016 20:33
 
Wywalczyli nagrodę dla Szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
poniedziałek, 21 marca 2016 20:05

W zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Powiatowym Turnieju Wiedzy o Filmie i Literaturze, który odbył się 21 marca 2016 roku,  II miejsce zajęli uczniowie klasy 3m – Małgorzata Burkiewicz , Marcin Lisiecki i Dominik Kijowski.

W turnieju udział wzięły  3-osobowe zespoły ze szkół ponadgimnazjalnych oraz uczniowie klas trzecich gimnazjalnych. Każda szkoła mogła zgłosić tylko jeden zespół. Konkurs składał się z dwóch części, pisemnej i ustnej (testu, pytań prezentowanych multimedialnie). Do drugiego etapu literacko - filmowych zmagań przeszły trzy zespoły z największą ilością punktów.

Naszym uczniom do zwycięstwa zabrakło zaledwie jednego punktu!

Udział w turnieju to ważne doświadczenie dla młodzieży Zespołu Szkół Politechnicznych, która poszerzyła swoją wiedzę o filmie i literaturze, rozwijając jednocześnie kompetencje czytelnicze. Film oraz książka jako podstawowe elementy edukacji szkolnej stanowią ważny fragment naszej kultury.

 

Małgorzata Bartak

Poprawiony: poniedziałek, 21 marca 2016 20:24
 
Najlepsi w konkursie informatycznym!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
sobota, 19 marca 2016 20:07

W końcu jest Smile

Mamy puchar JM Rektora głogowskiej PWSZ. 17.03.2016r, po wieloletnich próbach, grupa naszych informatyków w składzie Kacper Szymczyszyn, Patryk Januszko i Dawid Chłodnicki pokonała konkurentów w dwuetapowych zmaganiach. Pierwsza tura składała się z testu dotyczącego ogólnie pojętej informatyki. Do finału przeszło pięciu najlepszych w tym dwóch naszych uczniów. Zadania praktyczne dotyczyły wykorzystania edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego oraz bazy danych. GRATULACJE!!!

 
Mechanik dla Malucha PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Libner   
piątek, 18 marca 2016 19:42

W dniu wczorajszym odbyło się wyjazdowe spotkanie w ramach akcji "Mechanik dla Malucha" Zostaliśmy zaproszeni do przedszkola i szkoły podstawowej w Białołęce. W zajęciach uczestniczyła bardzo duża grupa uczniów w wieku od 4 do 9 lat. Podczas czterogodzinnego spotkania zostaliśmy zasypani tysiącem pytań o roboty, maszyny, prąd elektryczny i szkołę. Atmosfera jak zwykle była znakomita. Dziękujemy bardzo serdecznie naszym uczniom. Bez Waszej wczorajszej pomocy nie dalibyśmy rady ogarnąć tak ciekawskich i wszędobylskich maluchów!

Zdjęcia

Poprawiony: piątek, 18 marca 2016 19:52
 
ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Przyszlakowska   
piątek, 18 marca 2016 12:05

22 Marca (Wtorek) na długiej przerwie zapraszamy do Biblioteki Szkolnej, na głośne czytanie.  Motywem przewodnim naszego spotkania literackiego jest „Wielkanoc”. Czytać będą uczniowie klasy 2M. Formuła spotkania nie jest zamknięta – każdy może się przyłączyć do czytania lub słuchania.

Serdecznie zapraszamy

Urszula Gąsiorowska, Małgorzata Przyszlakowska

 
PIŁKA RĘCZNA ZA NAMI PDF Drukuj Email
Wpisany przez J. Adamczyk   
środa, 16 marca 2016 12:15

Dnia 11.03.2016 r. na Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się III  Turniej Piłki Ręcznej chłopców o Puchar Rektora PWSZ w Głogowie. Kolejny raz nasza szkoła była organizatorem tego turnieju. Brało w nim udział sześć zespołów z głogowskich szkół ponadgimnazjalnych, które walczyły o Mistrzostwo Głogowa i Powiatu Głogowskiego.

Zmagania zawodników odbywały się w dwóch grupach eliminacyjnych. Następnie odbyły się mecze półfinałowe i finały. Po zaciętej walce Zespół Szkół Politechnicznych uległ jedynie Zespołowi Szkół im. J. Wyżykowskiego przegrywając finał 7:10, a prowadząc do przerwy 7:5.

Zaznaczyć należy, że zespół zwycięskiej drużyny to klasa sportowa trenująca piłkę ręczną. Tym bardziej cieszy nas II lokata.

Opiekunem naszej drużyny był p. Jan Grozik.

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

I miejsce – Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego (Mistrz Powiatu Głogowskiego)

II miejsce – Zespół Szkół Politechnicznych

III miejsce – II Liceum Ogólnokształcące

IV miejsce – Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych

V miejsce – l Liceum Ogólnokształcące

VI miejsce – Technikum nr 6

Zdjęcia

Poprawiony: środa, 16 marca 2016 13:28
 
KOLEJNA EDYCJA „MECHANIKA DLA MALUCHA” PO ANGIELSKU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
środa, 16 marca 2016 13:16

W ramach spotkań z maluchami z głogowskich przedszkoli  11 marca odwiedziła Nas grupa przedszkolaków z Przedszkola nr 6 w Głogowie. Tematem spotkania była Wielkanoc. Maluchy śpiewały piosenki, brały udział w tradycyjnej zabawie „ Easter egg hunt” poszukując pochowanych jajek wielkanocnych oraz uczestniczyły w licznych zabawach językowych przygotowanych przez panią Agatę Szymańską. Nasze „mechanikowe maluchy” dobrze się bawiły ucząc się przy okazji języka angielskiego. Było dużo frajdy i zabawy a przedszkolaki opuściły naszą szkołę nie tylko z uśmiechniętymi buźkami ale również  ze słodkimi upominkami i kolorowymi króliczymi uszami;-)

Podziękowania dla Kamila Gretka z klasy 4c za pomoc;-)Czekamy na kolejne zajęcia języka angielskiego w  ramach „Mechanika dla Malucha.”

Agata Szymańska i  Ewa Jaworska

Zdjęcia

Poprawiony: środa, 16 marca 2016 13:32
 
Rekrutacja do drugiej grupy informatycznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
piątek, 11 marca 2016 13:05

 

Uwaga uczniowie klas 1i, 2i i 3i zainteresowani udziałem w projekcie Erazmus+ . Formularze zgłoszeniowe należy oddać do Pana Tadeusza Graczyka najpóźniej do poniedziałku 14.03.2016 r. sala 405.

 

Przypominam również, że a poniedziałek 14.03.2016r. o godzinie 8:00 Pani Magdalena Tojza organizuje test rekrutacyjny z języka angielskiego dla kandydatów do udziału w projekcie. Z testu można uzyskać maksymalnie 25 punktów, więc jest to dość istotny element rekrutacji.

 
Uwaga!!! Remont dachu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
piątek, 11 marca 2016 13:03

 

Uwaga uczniowie!!!

 

W związku z robotami budowlanymi na dachu szkoły proszę nie wchodzić na ogrodzony teren szkoły od strony ulicy Poczdamskiej. Całkowity zakaz przebywania na trawniku od strony auli szkolnej.

 
Uwaga!!! - rusza rekrutacja dla kolejnej grupy Erasmus+ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
wtorek, 23 lutego 2016 08:10

W dniach 1-7 marca zostanie przeprowadzona rekrutacja do wyjazdu w ramach projektu ERASMUS+ "Mobilność-Kompetencje-Doświadczenie. Klucze sukcesu na europejskim rynku pracy". Oferta jest skierowana do klas I, II, III technikum elektrycznego. Przebieg procesu rekrutacyjnego:
Decydować będzie spełnienie wymagań rekrutacyjnych:

  • oceny z przedmiotów zawodowych - 35 pkt
  • test z języka angielskiego - 25 pkt
  • ocena z zachowania 20 pkt– minimum ocena poprawna
  • laureaci konkursów zawodowych -20 pkt
  • rekomendacja wychowawcy klasy

Maks. ilość pkt 100 - min. 50 pkt.
Utworzona zostanie lista rezerwowa.
Warunkiem uczestnictwa w projekcie będzie wyrażenie przez ucznia zgody na udział w projekcie w całości oraz uzyskanie min. 50 pkt., aktywny udział w przygotowaniu jęz., kultur. i pedag., a także w fazie ewaluacyjnej. Niezależnie od kolejności zgłoszeń, jednak z uwzgl. wymogów rekrutacyjnych, w celu realizacji polityki równości szans UE zapewnimy pierwszeństwo udziału w projekcie uczennicom - dod. 25 pkt.
Formularz dostepny od dzisiaj tj. 22 luty do 1 marca u p. Artura Libnera.

 
Praktyczny kurs elektroniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
poniedziałek, 22 lutego 2016 10:23

W naszej szkole od I semestru prowadzone są zajęcia z podstaw elektroniki w ramach koła zainteresowań o nazwie
"Praktyczny Kurs Elektroniki". Zajęcia polegają na łączeniu elementów elektronicznych i budowaniu z nich prostych aplikacji jak np. mini układ
alarmowy czy labirynt 3D. Do celów łączeniowych wykorzystywana jest płytka stykowa, która jest bazą dla prototypowych rozwiązań. Podczas zajęć uczniowie
nabywają umiejętności praktycznego zastosowania elementów oraz otrzymują niezbędną wiedzę teoretyczną na temat ich działania. Dodatkowo uczniowie
potrafią obsługiwać prosty przyrząd pomiarowy jakim jest multimetr uniwersalny. Kurs elektroniki jest realizowany przez pana Janusz Kędziora na bazie lekcji
publikowanych w czasopismach branżowych pt." Elektronika dla wszystkich" i "Młody technik". Oto kilka zdjęć z naszych
zajęć.

Zdjęcia

Poprawiony: poniedziałek, 22 lutego 2016 10:30
 
O Erasmusie w radiu Elka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
wtorek, 09 lutego 2016 00:00

Uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie wrócili z Sewilli, gdzie uczyli się m.in. programowania na androidzie, szlifowali swój angielski i poznawali podstawy hiszpańskiego. We wtorek gościem Rozmów Elki był dyrektor „Mechanika” Paweł Korzeń oraz uczeń klasy trzeciej Bartosz Gruźliński.Zdjęcia z praktyk w Sewilli można obejrzeć pod tym adresem Smile

Poprawiony: poniedziałek, 15 lutego 2016 21:09
 
Zwiedzamy firmę everis PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
wtorek, 26 stycznia 2016 00:00

To już dziewiąty dzień pobytu w Hiszpanii naszych uczniów odbywających praktyki w ramach realizacji programu erasmus+. Przed obowiązkowymi zajęciami z programowania, grupę czekała nie lada atrakcja. Odwiedziliśmy działającą w branży informatycznej firmę everis, której siedziba znajduje się w Sewilli. Firma świadczy usługi w bardzo szerokim zakresie od rozwiązań sieciowych po tworzenie aplikacji biznesowych i marketingowych. Przynajmniej, to właśnie ten fragment działalności firmy interesował nas najbardziej. Z przykrością stwierdziliśmy, że firma nie współpracuje z partnerami z Polski. Co jest poniekąd zrozumiałe. Mają rozległą sieć klientów w Europie i Ameryce Południowej. Prezentacja poświęcona działalności firmy stanowiła doskonałe ćwiczenie na znajomość branżowego języka angielskiegoSmile .Poniżej prezentujemy kilka fotografii z tej interesującej wizyty.

Zdjęcia

Poprawiony: czwartek, 28 stycznia 2016 16:51
 
Poznajemy Androida PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
piątek, 22 stycznia 2016 00:00

Nasi uczniowie - uczestnicy projektu Erasmus+ spędzają czas niezwykle pracowicie. Zdobywanie nowych kompetencji zawodowych jest głównym celem projektu i trzeba przyznać, że nie jest łatwo. Zajęcia z programowania aplikacji w systemie Android prowadzone, są codziennie od 16:00 do 21:00. Miguel Campos Rivera, który jest nauczycielem grupy prowadzi je oczywiście w języku angielskim, zachowując dość szybkie tempo. Jak mówią uczniowie, trzeba być cały czas skupionym na tym co się robi, bo łatwo można się pogubić, ale dają radę i z dumą możemy stwierdzić, że radzą sobie znakomicie. Nie ma się też czemu specjalnie dziwić, ponieważ wybraliśmy najlepszych Smile.

Miguel jest nauczycielem z dużym doświadczeniem. Ma bardzo dobry kontakt z młodzieżą i doskonałe przygotowanie zawodowe. Oprócz nauczania przedmiotów informatycznych jest również dyrektorem generalnym w Typper.com, konsultantem w dziedzinie technologii – projektowania i wdrażania wieloplatformowych aplikacji, nauczycielem - prowadzącym zajęcia w zakresie projektowania aplikacji wieloplatrofmowych: Web & Mobile Development, współzałożycielem start-ups - Technobitia, Openeduka oraz założycielem i dyrektorem generalnym - Typper.com.

Poniżej publikujemy zdjęcia z zajęć naszych uczniów

Zdjęcia

Klikając na odnośnik więcej, dowiesz się jaka jest tematyka zajęć.

 

Poprawiony: czwartek, 28 stycznia 2016 10:48
Więcej…
 
Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie wyróżniony PDF Drukuj Email
Wpisany przez P. Korzeń   
niedziela, 24 stycznia 2016 21:18

Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie  wyróżniony. W dniu 22.01.2016 r. w hali widowiskowo-sportowej wręczono Honorowy Medal Prezydenta Miasta Głogowa. Tradycją już jest, że podczas koncertu noworocznego wręczane są medale dla osób, instytucji, które są szczególnie zasłużone dla Głogowa i głogowian. Wyróżnienie odebrali w imieniu szkoły wicedyrektor Pani Monika Struzik i oraz zasłużony wychowawca i nauczyciel Pan Edward Powroźnik. Dziękujemy za docenienie naszej 70-letniej tradycji i pracy na rzecz rozwoju Miasta i jego mieszkańców, absolwentów szkoły, rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników.

Więcej na stronie Głogów Info.

Poprawiony: niedziela, 24 stycznia 2016 21:36
 
Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta w "Mechaniku" PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Chruszcz   
środa, 20 stycznia 2016 21:22

Dnia 20.01.2016 roku w Naszej Szkole zagościła Pani Magdalena Tazbir-Suchocka pracująca jako Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta w Głogowie. W ramach lekcji przedsiębiorczości odwiedziła ona klasy Im oraz Ii. Nasz gość opowiadał nam o prawach konsumenta. Wyjaśnił różnicę pomiędzy rękojmią a gwarancją, które są bardzo często mylone między sobą. Dzięki temu wiemy, że rękojmia  to złożenie reklamacji (w myśl art. 561 § 1 kodeksu cywilnego), w której możemy starać się o: wymianie towaru na nowy, nieodpłatną naprawę towaru, obniżenie ceny towaru o daną kwotę lub odstąpienie od umowy wraz ze zwrotem pieniędzy. Pamiętajmy, ta opcja nie przedłuża nam czasu reklamacji, która trwa 2 lata. W przeciwieństwie do gwarancji, która wydłuża nam ten okres o czas w jakim nie posiadaliśmy danego sprzętu. Termin gwarancji zależny jest od producenta, więc może trwać on od 1 roku do nawet 50 lat, chociaż najczęstszy okres to 2 lata. Gwarancja najczęściej obejmuje sprzęty RTV AGD.
Pani Magdalena Tazbir-Suchocka pokazała nam również, jak wygląda wzór Oświadczenia o odstąpienia od umowy zawartej na odległość (przez internet) lub poza lokalem przedsiębiorstwa(na pokazach/prezentacjach).

Poniżej przedstawiamy Wam kilka wybranych zdjęć z tego spotkania.
Sporządził: Tomasz Michaliszyn, klasa Im.

Zdjęcia

Poprawiony: środa, 20 stycznia 2016 21:52
 
Trwają praktyki Erazmus+ PDF Drukuj Email
Wpisany przez P. Korzeń   
środa, 20 stycznia 2016 20:58

Od 17 stycznia w Sewilli rozpoczęła się realizacja projektu Erasmus+ „Mobilność, komptencje, doświadczenie – klucze sukcesu na europejskim rynku pracy”. W ramach projektu 16 uczniów z klasy II i III informatycznej wyjechało na dwutygodniowy staż zawodowy do hiszpańskiej szkoły w Sewilli.

W ramach zajęć uczą się oni podstaw języka hiszpańskiego oraz programowania aplikacji dla systemu ANDROID. Ukończony staż zostanie uhonorowany dokumentem Europass Mobility. Tutorzy projektu dokonają też walidacji umiejętności w ramach europejskiego systemu ECVET. Dużym walorem projektu jest również pobyt w Hiszpanii. Wiąże się z poznaniem kultur, kuchni i architektury tego pięknego kraju. W ramach tego działania uczniowie poznają Sewillę oraz odbędą wycieczkę do Kadyksu. Całość pobytu, zakwaterowania, wyżywienia i wycieczek fakultatywnych zostaje sfinansowana przez program ERASMUS+. Następna tura rekrutacyjna będzie miała miejsce w dniach 24.06-04.07 i będzie obejmować klasy pierwsze, drugie i trzecie technikum elektrycznego. Mamy 16 wolnych miejsc.

Decydować będzie spełnienie wymagań rekrutacyjnych:

- oceny z przedmiotów zawodowych - 35pkt

– test z języka angielskiego - 25pkt

– ocena z zachowania 20pkt– osoby z oceną poniżej poprawnej będą wykluczone z możliwości wyjazdu.

- laureaci konkursów zawodowych -20 pkt

Maks. ilość pkt 100 - min. 70 pkt.

Utworzona zostanie lista rezerwowa.

Warunkiem uczestnictwa w projekcie będzie wyrażenie przez ucznia zgody na udział w projekcie w całości oraz uzyskanie min. 70  pkt., aktywny udział w przygotowaniu jęz., kultur. i pedag., a także w fazie ewaluacyjnej. Niezależnie od kolejności zgłoszeń, jednak z uwzgl. wymogów rekrutacyjnych, w celu realizacji polityki równości szans UE zapewnimy pierwszeństwo udziału w projekcie  uczennicom - dod. 25 pkt.

Zdjęcia

Poprawiony: środa, 20 stycznia 2016 22:28
 
Mechanik rules!!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez P. Korzeń   
piątek, 15 stycznia 2016 09:56

Wczoraj ogłoszono ranking techników w Polsce czyli ranking "Perspektyw".W 2015 roku Mechanik po raz pierwszy został nim objęty ze względu na swoje wyniki. Jak było:
2015 - szkoła w czwartej setce i 26 na Dolnym Śląsku.
A dzisiaj:
193 miejsce w Polsce, 16 miejsce na Dolnym Sląsku, 1 miejsce w Głogowie i
"Srebrna Tarcza" którą możemy używać przez cały 2016 rok!!!. Gratuluję moim uczniom, nauczycielom i rodzicom. Mechanik rules!!!!

Poprawiony: piątek, 15 stycznia 2016 10:14
 
Zaproszenie do wspólnego czytania PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Przyszlakowska   
piątek, 15 stycznia 2016 13:12

ZAPROSZENIE

20 Stycznia (Środa) na długiej przerwie zapraszamy do Biblioteki Szkolnej, na głośne czytanie.  Motywem przewodnim naszego spotkania literackiego jest „KARNAWAŁ”. Czytać będą uczniowie klasy 2M. Formuła spotkania nie jest zamknięta – każdy może się przyłączyć do czytania lub słuchania.

Serdecznie zapraszamy

Urszula Gąsiorowska, Małgorzata Przyszlakowska

Poprawiony: piątek, 15 stycznia 2016 13:22
 
Dla krwiodawców PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Matusiak   
poniedziałek, 11 stycznia 2016 22:02

Każdy krwiodawca, który od 10.01.2016 do 17.01.2016 przyśle zdjęcie pieczątki potwierdzającej oddanie krwi w ciągu ostatniego roku oraz serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, weźmie udział w losowaniu nierejestrowanej części : startera oraz wodoodpornego etui na dokumenty lub smartfon (identyfikatorów i skarbonek ze zrozumiałych względów nie losujemy... :)).

 

Prosimy o przysyłanie zdjęć mailem na adres dawcomwdar ze@gmail.com, lub MMS’em na numer 603 305 401.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 24

Partnerzy

Reklama
Joomla templates