Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
73 ROCZNICA POWSTANIA W GETCIE WARSZAWSKIM PDF Drukuj Email
Wpisany przez E. Maksymowicz-Michałowska   
piątek, 15 kwietnia 2016 13:21

 

Już po raz drugi Mechanik przyłączył się do akcji społeczno – edukacyjnej” Żonkile” organizowanej przez Muzeum  Historii Żydów Polskich   POLIN. 19 kwietnia na ulicach Warszawy i innych miast w Polsce  oraz za granicą, wolontariusze będą rozdawać papierowe żonkile – symbol pamięci o bohaterach powstania z 1943 roku. Żonkile związane są z postacią Marka Edelmana, ostatniego przywódcy Żydowskiej Organizacji Bojowej, który w każdą rocznicę powstania w getcie  warszawskim dostawał te kwiaty od anonimowej osoby. Sam również co roku 19 kwietnia składał pod Pomnikiem Bohaterów Getta bukiet żółtych kwiatów - które symbolizują pamięć, szacunek i nadzieję. Nawiązując do tej tradycji,    prosimy aby wszyscy uczniowie  i nauczyciele naszej szkoły wykonali prosty gest, przypinając mały żółty kwiatek, do swoich ubrań. Zapraszamy do obejrzenia wystawy umieszczonej na pierwszym piętrze naszej szkoły.

 
Konkurs: Twoja Krew - Moje Życie PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Matusiak   
środa, 13 kwietnia 2016 20:37

 

W związku z IV edycją Projektu Edukacyjnego pod patronatem Starosty Głogowskiego promującego ideę honorowego oddawania krwi wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych w Głogowie „Twoja Krew – Moje Życie – Wspólnie Pokonamy Smoka” ogłaszamy Konkurs na Plakat, którego tematem jest SMOK. Prace bardzo prosimy przynosić do końca maja do sali 201. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Plakaty będą oceniane w czasie akcji oddawania krwi w ambulansie przed naszą szkołą w dniu 8 czerwca (środa) w godzinach 11.00 – 13.00. Jednocześnie zachęcamy honorowych dawców krwi z naszej szkoły do oddawania krwi w tym dniu razem z młodzieżą z innych szkół.

 
Odszedł Profesor Henryk Łebek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
poniedziałek, 11 kwietnia 2016 20:30

Z głębokim żalem zawiadamiamy że dnia 10.04.2016 w wieku 82 lat zmarł p.Henryk Łebek wieloletni nauczyciel naszej szkoły oraz wspaniały wychowawca wielu pokoleń absolwentów. Msza Św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 13.04. o godz.14.00 w kaplicy przycmentarnej na Brzostowie.

 


 

Henryk Łebek urodził się 3 maja 1934 w Łebkach, powiat Częstochowa, województwo kieleckie. W 1953 r. po ukończeniu Technikum Mechanicznego w Zabrzu, dostaje nakaz pracy w Okręgu Szkolno-Zawodowym w Poznaniu. Pierwszą pracę podejmuje w Zasadniczej Szkole Energetyczno-Elektrycznej w Poznaniu jako nauczyciel zawodu. Jednocześnie podejmuje naukę na Wyższym Kursie Techniczno-Pedagogicznym w Poznaniu o specjalności: technologia budowy maszyn, rysunek techniczny, materiałoznawstwo oraz fizyka. Kolejne szkoły, w których pracuje to w roku szkolnym: 1954/55 – Zasadnicza Szkoła Mechanizacji Rolnictwa we Wschowie, 1955/1956 – Zasadnicza Szkoła Kolejowa w Żaganiu.

Poprawiony: czwartek, 21 kwietnia 2016 12:54
Więcej…
 
Przesunięcie terminu PDF Drukuj Email
Wpisany przez E. Jaworska   
niedziela, 10 kwietnia 2016 19:44

 

Termin oddawania prac w konkursie na pisanie krótkiego opowiadania w j.angielskim "In a nutshell" został przesunięty do poniedziałku 18.04.2016.
Poprawiony: wtorek, 12 kwietnia 2016 07:34
 
Easter Egg Hunt, czyli Wielkanocny Bieg po Jajo PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Tojza   
niedziela, 10 kwietnia 2016 19:41

Powoli tradycją wielkanocną staje się Easter Egg Hunt, czyli Wielkanocny Bieg po Jajo, który jest organizowany, aby rozpowszechnić anglosaskie tradycje wielkanocne. W Wielkiej Brytanii jest to święto czekoladowych zająców i jajek, które w niedzielę wielkanocną dzieci z właściwym im zapałem poszukują w ogrodach i kątach domów. W ZSP Easter Egg Hunt odbywa się w nieco zmodyfikowanej formie. Dzieci i młodzież zamiast czekoladowych jajek poszukują na terenie szkoły kopert z zagadkami i zadaniami do wykonania, związanymi z tematyką i słownictwem wielkanocnym. W tym roku do zabawy włączyły się dzieci z klasy IV „a” ze Szkoły Podstawowej nr 14 w ramach programu Mechanik dla Malucha oraz klasa I „i” z naszej szkoły. Czwartoklasiści nie tylko rewelacyjnie spisali się w rozwiązywaniu zagadek, ale też entuzjastycznie brali udział w zabawach ruchowych przygotowanych specjalnie dla nich. Praca drużynowa była koordynowana przez uczniów z kl. IV „m”: Julitę Biskup, Maksymiliana Wernera, Szymona Parowicza, Pawła Łagunę, Krzyśka Wilaszka, Marcina Talerzowskiego, Patryka Dąbrowskiego, a zabawy i zagadki zostały przygotowane przez p. Ewę Jaworską i p. Magdalenę Tojza.  Za pomoc naszym czwartoklasistom niezmiernie dziękujemy – stanęli na wysokości tego niełatwego zadania. Po odwiedzinach Uczniów SP 14, przyszła kolej na zabawę w gronie naszych uczniów. Uczniowie klasy 1 „i” podzieleni na grupy rywalizowali zacięcie, aby jak najszybciej przejść ścieżkę przygotowaną przez p. Magdalenę Tojza oraz p. Agatę Szymańską. Uczniowie bardzo zaangażowali się w zabawę, nie ukrywając, że taka forma rywalizacji przypadła im bardzo do gustu.

Za rok zapraszamy na kolejną edycję Easter Egg Hunt!

Anglistki ZSP

 
Srebrna Szkoła 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
czwartek, 21 stycznia 2016 17:07

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Politechnicznych w Głogowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

 
Warsztaty profilaktyczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
piątek, 01 kwietnia 2016 12:57

 

W dniach 15.03. – 16.03.2016 r. po raz kolejny w auli naszej szkoły przeprowadziliśmy warsztaty profilaktyczne, które poprowadził Pan Piotr Stępniak – były gangster, człowiek, który 25 lat spędził w więzieniu a dzisiaj opowiada o swojej kryminalnej przeszłości i mówi o tym jak postępować aby uniknąć mrocznego i beznadziejnego życia, spętanego zniewoleniem, uzależnieniem, depresjami  i niekończącym się strachem.

Podczas 1,5 h spotkania z młodzieżą Pan Piotr przestrzegał przed narkotykami, przemocą, przestępczością, alkoholizmem oraz zwrócił szczególną uwagę na coraz bardziej postępujące niebezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, z którymi stykamy się na co dzień.
Uczniowie z zainteresowaniem słuchali historii opowiadanych zarówno przez Piotra Stępniaka,
jak również towarzyszących mu osób: Pani Małgorzaty oraz Pani Elżbiety. Mamy nadzieję, że tak obrazowy przekaz dotrze do świadomości młodych ludzi i pozostawi trwały ślad w postaci pozytywnego oddziaływania.

Zdjęcia

Poprawiony: czwartek, 21 kwietnia 2016 12:52
 
„Mechanik na niebiesko” PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Chruszcz   
piątek, 01 kwietnia 2016 11:10

02 kwietnia to Światowy Dzień Świadomości  Autyzmu.  W naszej szkole na znak solidarności z osobami chorymi i ich bliskimi w poniedziałek tj.  04 kwietnia będą rozdawane niebieskie emblematy.  Świadomość społeczna w kwestii autyzmu jest bardzo niska, reakcje na odmienne  zachowanie osób z autyzmem bywają okrutne i krzywdzące. Dziecko jest zazwyczaj oceniane jako źle wychowane, niegrzeczne, a dorosły z autyzmem to dziwak.  Zapraszamy do obejrzenia  wystawy pod tytułem: „Światowy Dzień Świadomości  Autyzmu” umieszczonej na I piętrze naszej szkoły.  Pamiętaj Ty też możesz mieć dziecko, brata lub wnuka z autyzmem możliwość   jest jedna na  sto!

Agnieszka Chruszcz, Elwira Maksymów – Michałowska.

Poprawiony: sobota, 02 kwietnia 2016 09:18
 
Konkurs filmowy rozstrzygnięty! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
poniedziałek, 21 marca 2016 20:53

Dnia 16. 03. 2016 r. w naszej szkole, w celu podsumowania konkursu na filmik profilaktyczny „Niebezpieczeństwa cyberprzestrzeni…” odbyło się posiedzenie członków jury w składzie: Wioletta Karpiel  – Starostwo Powiatowe, Emilia Walczak – Tygodnik „Głos Głogowa”, Monika Górecka – MCWR, Mariusz Głąb – Klub Filmu Amatorskiego „Negatyw” oraz dwóch nauczycieli z naszej szkoły - Aneta Kasprzak        i pedagog Agnieszka Hass. Jury w kategorii szkół gimnazjalnych 1 miejsce postanowiło przyznać Zespołowi GIM TV – Junior z Gim nr 2 w Głogowie w składzie: M. Długosz, W. Kordacka, M. Ryfiak, A. Szymankiewicz, Z. Białas, N. Dudkiewicz, E. Pielech,            P. Bigda, J. Szatkowska, Z. Siwik, W. Bałd, M. Jędrzejczak, M. Nowak, I. Nowicka,        N. Leciej, W. Sadliński, Opiekun: Alicja Skoczylas oraz Wyróżnienie specjalne dla Zespołu  z Gim nr 5 w składzie: W. Bobowska, M. Totoszko, K. Lewicka, K. Nietopiel,   Z. Tyczyńska, B. Cisielska. Natomiast w  kategorii szkół ponadgimnazjalnych 1 miejsce przyznano -  Międzyszkolnej Sekcji Filmowej GIM TV – Teens – przy Gim nr 2 w składzie: W. Pawlak – II LO, M. Sadowska – II LO, P. Skoczylas – I LO, Opiekun: Alicja Skoczylas; 2 miejsce dla Adriana Rosińskiego, Michała Rozwadowskiego i Szymona Czułakowa z ZSP oraz 3 miejsce dla Ł. Szlaskiego z ZS im. Wyżykowskiego. Gratulujemy serdecznie zwycięzcom i zapraszamy ich 11 kwietnia na godz. 12.30 do naszej szkoły - na uroczyste wręczenie nagród podczas podsumowania III kampanii „Młodzi bez uzależnień” podczas którego będzie można również obejrzeć nagrodzone filmy.

 
In a Nutshell, czyli popisz się jak umiesz pisać po angielsku! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
poniedziałek, 21 marca 2016 20:40

In a Nutshell, czyli popisz się jak umiesz pisać po angielsku!

Zapraszamy do wzięcia  udziału w VIII już edycji konkursu na pisanie krótkiego opowiadania w języku angielskim  „In a nutshell.”Na Wasze prace czekamy do 8 kwietnia pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Poniżej znajdziecie regulamin konkursu i karty zgłoszeniowe. Więcej informacji u nauczycieli języka angielskiego p.Ewy Jaworskiej i p.Magdaleny Tojza.

Zapraszamy!

Karta zgłoszeniowa

Regulamin konkursu

Poprawiony: poniedziałek, 21 marca 2016 20:51
 
Ciekawe spotkanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Chruszcz   
poniedziałek, 21 marca 2016 20:24

Dnia 17.03.2016 roku naszą szkołę odwiedziły panie  Agnieszka Łuczyńska i Agnieszka Chrzuszcz, będące osobistymi doradcami klienta w Banku Zachodnim WBK, mieszczącym się przy ulicy Obrońców Pokoju w Głogowie. W wydarzeniu uczestniczyły wszystkie klasy pierwsze w ramach lekcji podstawy przedsiębiorczości. Panie przedstawiły historię bankowości   i waluty polskiej. Ponadto poruszyły kwestie: stóp procentowych, inflacji, rodzajów  banków,  IBAN,  różnicy pomiędzy kartą kredytową a debetową.
Zajęcia z pracownikami placówki mogły pomóc naszym uczniom w nauce oszczędności,  jak i w lepszym zrozumieniu natury banków.
Tekst: Tomasz Michaliszyn Im

Zdjęcia

Poprawiony: poniedziałek, 21 marca 2016 20:33
 
Wywalczyli nagrodę dla Szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
poniedziałek, 21 marca 2016 20:05

W zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Powiatowym Turnieju Wiedzy o Filmie i Literaturze, który odbył się 21 marca 2016 roku,  II miejsce zajęli uczniowie klasy 3m – Małgorzata Burkiewicz , Marcin Lisiecki i Dominik Kijowski.

W turnieju udział wzięły  3-osobowe zespoły ze szkół ponadgimnazjalnych oraz uczniowie klas trzecich gimnazjalnych. Każda szkoła mogła zgłosić tylko jeden zespół. Konkurs składał się z dwóch części, pisemnej i ustnej (testu, pytań prezentowanych multimedialnie). Do drugiego etapu literacko - filmowych zmagań przeszły trzy zespoły z największą ilością punktów.

Naszym uczniom do zwycięstwa zabrakło zaledwie jednego punktu!

Udział w turnieju to ważne doświadczenie dla młodzieży Zespołu Szkół Politechnicznych, która poszerzyła swoją wiedzę o filmie i literaturze, rozwijając jednocześnie kompetencje czytelnicze. Film oraz książka jako podstawowe elementy edukacji szkolnej stanowią ważny fragment naszej kultury.

 

Małgorzata Bartak

Poprawiony: poniedziałek, 21 marca 2016 20:24
 
Najlepsi w konkursie informatycznym!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
sobota, 19 marca 2016 20:07

W końcu jest Smile

Mamy puchar JM Rektora głogowskiej PWSZ. 17.03.2016r, po wieloletnich próbach, grupa naszych informatyków w składzie Kacper Szymczyszyn, Patryk Januszko i Dawid Chłodnicki pokonała konkurentów w dwuetapowych zmaganiach. Pierwsza tura składała się z testu dotyczącego ogólnie pojętej informatyki. Do finału przeszło pięciu najlepszych w tym dwóch naszych uczniów. Zadania praktyczne dotyczyły wykorzystania edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego oraz bazy danych. GRATULACJE!!!

 
Mechanik dla Malucha PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Libner   
piątek, 18 marca 2016 19:42

W dniu wczorajszym odbyło się wyjazdowe spotkanie w ramach akcji "Mechanik dla Malucha" Zostaliśmy zaproszeni do przedszkola i szkoły podstawowej w Białołęce. W zajęciach uczestniczyła bardzo duża grupa uczniów w wieku od 4 do 9 lat. Podczas czterogodzinnego spotkania zostaliśmy zasypani tysiącem pytań o roboty, maszyny, prąd elektryczny i szkołę. Atmosfera jak zwykle była znakomita. Dziękujemy bardzo serdecznie naszym uczniom. Bez Waszej wczorajszej pomocy nie dalibyśmy rady ogarnąć tak ciekawskich i wszędobylskich maluchów!

Zdjęcia

Poprawiony: piątek, 18 marca 2016 19:52
 
ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Przyszlakowska   
piątek, 18 marca 2016 12:05

22 Marca (Wtorek) na długiej przerwie zapraszamy do Biblioteki Szkolnej, na głośne czytanie.  Motywem przewodnim naszego spotkania literackiego jest „Wielkanoc”. Czytać będą uczniowie klasy 2M. Formuła spotkania nie jest zamknięta – każdy może się przyłączyć do czytania lub słuchania.

Serdecznie zapraszamy

Urszula Gąsiorowska, Małgorzata Przyszlakowska

 
PIŁKA RĘCZNA ZA NAMI PDF Drukuj Email
Wpisany przez J. Adamczyk   
środa, 16 marca 2016 12:15

Dnia 11.03.2016 r. na Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się III  Turniej Piłki Ręcznej chłopców o Puchar Rektora PWSZ w Głogowie. Kolejny raz nasza szkoła była organizatorem tego turnieju. Brało w nim udział sześć zespołów z głogowskich szkół ponadgimnazjalnych, które walczyły o Mistrzostwo Głogowa i Powiatu Głogowskiego.

Zmagania zawodników odbywały się w dwóch grupach eliminacyjnych. Następnie odbyły się mecze półfinałowe i finały. Po zaciętej walce Zespół Szkół Politechnicznych uległ jedynie Zespołowi Szkół im. J. Wyżykowskiego przegrywając finał 7:10, a prowadząc do przerwy 7:5.

Zaznaczyć należy, że zespół zwycięskiej drużyny to klasa sportowa trenująca piłkę ręczną. Tym bardziej cieszy nas II lokata.

Opiekunem naszej drużyny był p. Jan Grozik.

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

I miejsce – Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego (Mistrz Powiatu Głogowskiego)

II miejsce – Zespół Szkół Politechnicznych

III miejsce – II Liceum Ogólnokształcące

IV miejsce – Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych

V miejsce – l Liceum Ogólnokształcące

VI miejsce – Technikum nr 6

Zdjęcia

Poprawiony: środa, 16 marca 2016 13:28
 
KOLEJNA EDYCJA „MECHANIKA DLA MALUCHA” PO ANGIELSKU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
środa, 16 marca 2016 13:16

W ramach spotkań z maluchami z głogowskich przedszkoli  11 marca odwiedziła Nas grupa przedszkolaków z Przedszkola nr 6 w Głogowie. Tematem spotkania była Wielkanoc. Maluchy śpiewały piosenki, brały udział w tradycyjnej zabawie „ Easter egg hunt” poszukując pochowanych jajek wielkanocnych oraz uczestniczyły w licznych zabawach językowych przygotowanych przez panią Agatę Szymańską. Nasze „mechanikowe maluchy” dobrze się bawiły ucząc się przy okazji języka angielskiego. Było dużo frajdy i zabawy a przedszkolaki opuściły naszą szkołę nie tylko z uśmiechniętymi buźkami ale również  ze słodkimi upominkami i kolorowymi króliczymi uszami;-)

Podziękowania dla Kamila Gretka z klasy 4c za pomoc;-)Czekamy na kolejne zajęcia języka angielskiego w  ramach „Mechanika dla Malucha.”

Agata Szymańska i  Ewa Jaworska

Zdjęcia

Poprawiony: środa, 16 marca 2016 13:32
 
Rekrutacja do drugiej grupy informatycznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
piątek, 11 marca 2016 13:05

 

Uwaga uczniowie klas 1i, 2i i 3i zainteresowani udziałem w projekcie Erazmus+ . Formularze zgłoszeniowe należy oddać do Pana Tadeusza Graczyka najpóźniej do poniedziałku 14.03.2016 r. sala 405.

 

Przypominam również, że a poniedziałek 14.03.2016r. o godzinie 8:00 Pani Magdalena Tojza organizuje test rekrutacyjny z języka angielskiego dla kandydatów do udziału w projekcie. Z testu można uzyskać maksymalnie 25 punktów, więc jest to dość istotny element rekrutacji.

 
Uwaga!!! Remont dachu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
piątek, 11 marca 2016 13:03

 

Uwaga uczniowie!!!

 

W związku z robotami budowlanymi na dachu szkoły proszę nie wchodzić na ogrodzony teren szkoły od strony ulicy Poczdamskiej. Całkowity zakaz przebywania na trawniku od strony auli szkolnej.

 
Uwaga!!! - rusza rekrutacja dla kolejnej grupy Erasmus+ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
wtorek, 23 lutego 2016 08:10

W dniach 1-7 marca zostanie przeprowadzona rekrutacja do wyjazdu w ramach projektu ERASMUS+ "Mobilność-Kompetencje-Doświadczenie. Klucze sukcesu na europejskim rynku pracy". Oferta jest skierowana do klas I, II, III technikum elektrycznego. Przebieg procesu rekrutacyjnego:
Decydować będzie spełnienie wymagań rekrutacyjnych:

  • oceny z przedmiotów zawodowych - 35 pkt
  • test z języka angielskiego - 25 pkt
  • ocena z zachowania 20 pkt– minimum ocena poprawna
  • laureaci konkursów zawodowych -20 pkt
  • rekomendacja wychowawcy klasy

Maks. ilość pkt 100 - min. 50 pkt.
Utworzona zostanie lista rezerwowa.
Warunkiem uczestnictwa w projekcie będzie wyrażenie przez ucznia zgody na udział w projekcie w całości oraz uzyskanie min. 50 pkt., aktywny udział w przygotowaniu jęz., kultur. i pedag., a także w fazie ewaluacyjnej. Niezależnie od kolejności zgłoszeń, jednak z uwzgl. wymogów rekrutacyjnych, w celu realizacji polityki równości szans UE zapewnimy pierwszeństwo udziału w projekcie uczennicom - dod. 25 pkt.
Formularz dostepny od dzisiaj tj. 22 luty do 1 marca u p. Artura Libnera.

 
Praktyczny kurs elektroniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
poniedziałek, 22 lutego 2016 10:23

W naszej szkole od I semestru prowadzone są zajęcia z podstaw elektroniki w ramach koła zainteresowań o nazwie
"Praktyczny Kurs Elektroniki". Zajęcia polegają na łączeniu elementów elektronicznych i budowaniu z nich prostych aplikacji jak np. mini układ
alarmowy czy labirynt 3D. Do celów łączeniowych wykorzystywana jest płytka stykowa, która jest bazą dla prototypowych rozwiązań. Podczas zajęć uczniowie
nabywają umiejętności praktycznego zastosowania elementów oraz otrzymują niezbędną wiedzę teoretyczną na temat ich działania. Dodatkowo uczniowie
potrafią obsługiwać prosty przyrząd pomiarowy jakim jest multimetr uniwersalny. Kurs elektroniki jest realizowany przez pana Janusz Kędziora na bazie lekcji
publikowanych w czasopismach branżowych pt." Elektronika dla wszystkich" i "Młody technik". Oto kilka zdjęć z naszych
zajęć.

Zdjęcia

Poprawiony: poniedziałek, 22 lutego 2016 10:30
 
O Erasmusie w radiu Elka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
wtorek, 09 lutego 2016 00:00

Uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie wrócili z Sewilli, gdzie uczyli się m.in. programowania na androidzie, szlifowali swój angielski i poznawali podstawy hiszpańskiego. We wtorek gościem Rozmów Elki był dyrektor „Mechanika” Paweł Korzeń oraz uczeń klasy trzeciej Bartosz Gruźliński.Zdjęcia z praktyk w Sewilli można obejrzeć pod tym adresem Smile

Poprawiony: poniedziałek, 15 lutego 2016 21:09
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 24

Partnerzy

Reklama
Joomla templates